Contact



 

Adresa: Str. Teodor Stefanescu nr. 1 (intersectie cu B-dul. Hristo Botev), sector 3, Bucuresti  
Tel: 021-311.21.16; 021-317.42.52; 021-312.79.19; Mobil: 0726.773.837

Peter B. Aykut - Director General: peter@mrpeter.ro

Neriman Mologean - Director Vanzari / Relatii cu agentiile de turism /
Operatiuni curse charter:  0730.440.400/401 / neriman@mrpeter.ro; georgeta@mrpeter.ro
 

Anca Simionescu - Agent de turism / ticketing: 0730.440.403 / anca@mrpeter.ro

Madalina Vintila - Agent de turism: 0730.440.407 / agent2@mrpeter.ro

Fani Morogan - Agent de turism: 0730.440.404 / agent3@mrpeter.ro

Giorgiana Filip - Agent de turism: info@mrpeter.ro

Liviu Virgil Florea - Product Manager: 0730.440.402 / liviu@mrpeter.rooffice@mrpeter.ro; marketing@mrpeter.ro

Valentin Racovita – Reprezentant Marketing: 0756.110.101 / prm@mrpeter.ro

                



main-background